image1 image2 image3
WEB SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ PDF Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Çarşamba, 31 Ağustos 2011 13:59

WEB SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

2010 yılında kurulan web sitemiz, müvekkil ve müvekkil adayları ile iletişim kolaylığı sağlayabilmek ve kendimizi daha iyi anlatabilmek amacı ile hazırlanmıştır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal REY Hukuk Bürosu tarafından bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup, burada yer alan hiçbir bilgi ve belge hukuki tavsiye niteliğinde değildir.

REY HUKUK BÜROSU

Av. REY .... ve Av. Rey .... tarafından Kamu İhaleleri ve İdare Hukuku, Enerji Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Fikri ve Sinai Mülkiyet Hukuku ve İmar Hukuku başta olmak üzere, hukukun tüm alanlarında müvekkillerinin gereksinimleri doğrultusunda ihtiyaçlara cevap vermek, sorunların çözümünde etkin rol oynamak ve sonuca yönelik hızlı girişimlerde bulunmak yönünde çalışan bir ekip ile 2006 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hukuk Büromuzun kuruluşundaki amaç doğrultusunda, iki avukat ile başlayan çalışma hayatı, ekibe eklenen diğer hukukçu ve idari personeller ile güçlendirilmeye devam etmektedir.

İhtiyacınız olduğunda, hukukun asıl amacı olan adaleti sağlama yönünde, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı bildirmek isteriz.