Warning: Parameter 3 to botRokZoom() expected to be a reference, value given in /home/sakinnet/public_html/libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136
Core Design Ajax Vote plugin

Bu yazı 2554. kez sizin tarafınızdan okunuyor.

IWIW megosztásStartlap kedvenchezGoogle könyvjelzőLink megosztása: Del.icio.usTwitterAjánlás a linkter.hu-raAjánlás a vipstart.hu-raFacebookDiggAjánlom a GururaBlogtér ajánlás
(1 oy, ortalama 5.00 de 5)
Joomla Paylaşımları - Plugin Tanıtımları
Yazar Ramazan SAKİN   
Pazartesi, 22 Ağustos 2011 23:01

Core Design Ajax Vote plugin, basit ama Joomla için göz alıcı derecelendirme sistemi (Joomla! 1,7) web sitenize, kullanıcıların makalelere oy vermesini sağlar. Ajax tabanlı bu plugini kullanmak için 2 ayrı plugini aktif edip ayarlamanız gerekiyor.

Pluginin özelliklerinde bulunan; Örnegin bazı kategori, bölümlerde oylama sistemini göstermemek için ID lerini girerek engelleyebilyorsunuz. Ziyaretçiye oy kullandırma yada üye olmayan kullanamaz gibi ayarıda bulunmaktadır.

 

Kurulum ve ayarlar:


  • plg_content_cdajaxvote_2.0.2.zip plugini aktif edin ve gerekli ayarlamaları yapın. (Gösterilecek oylama mini resimleri, ziyaretçi yada üyelere oy kullandırma ve kategori, bölümleri ID girerek oylamayı gizleme gibi)
Oylama mini resim görünümleri

Sitenizdeki görünüm

Makalenin sol üst kısmında görebilirsiniz. Hatta oylayabilirsiniz.
Yeni Haberler:
Eski Haberler:

  JP-Bookmark