Warning: Parameter 3 to botRokZoom() expected to be a reference, value given in /home/sakinnet/public_html/libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136
HOT Login - Joomla Üye Giriş Eklentisi

Bu yazı 3763. kez sizin tarafınızdan okunuyor.

IWIW megosztásStartlap kedvenchezGoogle könyvjelzőLink megosztása: Del.icio.usTwitterAjánlás a linkter.hu-raAjánlás a vipstart.hu-raFacebookDiggAjánlom a GururaBlogtér ajánlás
(1 oy, ortalama 5.00 de 5)
Joomla Paylaşımları - Modül Tanıtımları
Yazar Ramazan SAKİN   
Perşembe, 15 Eylül 2011 21:49

HOT Login eklentisi aracılığı ile sitenizin üst kısmında açılır - kapanır panel şeklinde kullanıcı/üye giriş modülü (login module) yayınlayabilirsiniz. HOT Login plugin'i, login yani giriş modülünü sitenizin üst kısmına taşır ve gizli bir pencere içerisinde yayınlar. Bu pencerenin görünür kısmında yer alan açma, kapama sekmesine tıklanması durumunda giriş modülü görünür hale gelmektedir. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan eklentinin geniş özellikleri bulunmaktadır.

HOT Login plugin'i 07.01.2011 itibariyle güncellenmiştir. Güncelleme sürümü: 1.53

Böylece sitenizde modül pozisyonu sayısı az ise, sitenize farklı bir hava katmak isterseniz bu eklentiyi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Son güncellemelerle birlikte Kunena Forum ve JavaScript ile yaşanan sorunlar geliştiricisi tarafından halledilmiştir ve düzenlenmiştir.

Kullanmak olduğunuz giriş (login) modülünde bulunan tüm özellikler ve butonlar korunmaktadır ve sadece bu eklenti aracılığı ile mevcut giriş modülünüzün yeri değiştirilerek sitenin üst kısmına taşınmaktadır.

HOT Login plugin'ini indirmek için tıklayınız! Eklentinin demosunu incelemek için tıklayınız!

   JP-Bookmark