Warning: Parameter 3 to botRokZoom() expected to be a reference, value given in /home/sakinnet/public_html/libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136
ARTIO Booking - Joomla Rezervasyon Bileşeni

Bu yazı 5106. kez sizin tarafınızdan okunuyor.

IWIW megosztásStartlap kedvenchezGoogle könyvjelzőLink megosztása: Del.icio.usTwitterAjánlás a linkter.hu-raAjánlás a vipstart.hu-raFacebookDiggAjánlom a GururaBlogtér ajánlás
(0 oy, ortalama 0 de 5)
Joomla Paylaşımları - Bileşen Tanıtımları
Yazar Ramazan SAKİN   
Pazartesi, 15 Ağustos 2011 15:39

ARTIO Booking, Online rezervasyon ve kayıt yaptırabileceğiniz çok amaçlı Joomla rezervasyon bileşenidir.
ARTIO Booking bileşeni ile; Oto kiralama, Konaklama tesisleri, Konferans salonları, Oda kiralamaları gibi bir çok alanda rezervasyon uygulamalarında kullanabilirsiniz. Bu özellikler için kodlama bilginiz olmasa bile ARTIO Booking bileşeni ile kolayca uygular ve yayınlarsınız.

 

ARTIO Book It, Joomla online rezervasyon (online reservation) ve sipariş (online order) bileşenidir. Günlük, haftalık ve aylık gibi çeşitli seçenekler aracılığı ile Joomla sitenizde ziyaretçilerinizin rezervasyon ve sipariş verebilmelerini sağlamaktadır. Başta otel rezervasyon sistemi olarak kullanılabilecek olan bileşen; araba kiralama, ev, konut ve iş yeri kiralama, tatil rezervasyonları, oda kiralama gibi her türlü rezervasyon ihtiyacınız için de kullanılabilir. Bütün bu sistemi hiç kodlama bilginiz olmaksızın bu eklenti aracılığıyla kolayca halledebilirsiniz.

Kiralanacak veya rezerve edilecek olan ürünlerinizin detay sayfasını istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Ürünlerinizin fiyatlarını veya kiralama ücretlerini farklı zamanlarda, farklı olacak şekilde ayarlayabilirsiniz; yani mesela otel veya oda kiralama için kullanacaksanız, yaz aylarında farklı ücret, kış aylarında farklı ücret uygulayabilirsiniz.

Rezevasyon ve kiralama işlemlerini ise; tam gün, saatlik veya belirleyeceğiniz zaman periyotlarına göre müşteri ve Joomla site ziyaretçilerinize sunabilirsiniz.

Ürün sayfasında ise; ürün özellikleri, ürün resim galerisi ve ürün açıklamaları bulunmaktadır, ayrıca anında rezervasyon düğmeleri de mevcuttur.Ürünleriniz için ekstra özellikler de belirleyebilirsiniz (örn: araba kiralama işlemleri için, navigasyon aletini ekstra olarak sunabilir ve bunun için ekstra ücret talep edebilirsiniz).

Bazı özellikleri

  • Yapılandırılabilir fiyatlar (farklı zamanlarda ve tarihlerde farklı fiyat)
  • Rezervasyon açıkalaması ve resim galeri eklenebilir.
  • Rezervasyon kayıtnda ekstra seçenekler belirtebilir.
  • Rezervasyon yöntemleri (tam gün, saat tabanlı, önceden tanımlanmış bir zaman aralığı)
  • Rezervasyon görünümleri: aylık / haftalık / günlük
  • Rezervasyon kayıt için çok kapsamlı yapı. (örneğin: şehir → otel odası ya da tesis → salonu → oyun alanı v.b)

ve daha fazlası...

ARTIO Booking bileşenin tanıtım sayfasına bakın. ARTIO Booking 1.2.0 bileşeni indirmek için tıklayın. (Joomla 1.5 - Joomla 1.6)

 

   JP-Bookmark