Warning: Parameter 3 to botRokZoom() expected to be a reference, value given in /home/sakinnet/public_html/libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136
Şifrelerinizi Koruma Altına Alın...

Bu yazı 2626. kez sizin tarafınızdan okunuyor.

IWIW megosztásStartlap kedvenchezGoogle könyvjelzőLink megosztása: Del.icio.usTwitterAjánlás a linkter.hu-raAjánlás a vipstart.hu-raFacebookDiggAjánlom a GururaBlogtér ajánlás
(1 oy, ortalama 5.00 de 5)
Faydalı Programlar - Faydalı Programlar
Yazar Administrator   
Çarşamba, 09 Haziran 2010 21:15Şifrelerinizi hacker'lara kaptırmayın! Şifreler, kart numaraları, fazlası: Bu bedava aracın görevi onları başkalarına kaptırmanızı önlemek.

Bugün bilgisayarı hemen her iş için kullanıyoruz. Gündelik haberleri almaktan, e-posta göndermeye, bankacılık işlemlerinden, sitelerimizin içeriklerini yönetmeye kadar her türlü amaca hizmet eden bilgisayarlarımız gündelik hayattaki en büyük yardımcımız. Bize daha iyi yardımcı olabilmek için bilgisayarlarımız zaman zaman aslında son derece iyi niyetle bazı bilgileri tekrar tekrar yazmamamızı da sağlıyor. Ama bu bilgileri bizim sonradan kullanabilmemiz için saklarken de istemeden bir güvenlik açığı oluşturuyor.

Bunu engellemek ve kişisel gizlilik seviyenizi arttırmak için ufak bir yardımcı araç size yardımcı olabilir. Bilgisayarınızı baştan aşağıya tarayarak, şifreler ve kredi kartı numaraları gibi bizim haberimiz olmadan PC'mizde saklanan tüm hassas bilgileri bulan bu yazılımın amacı, bu bilgileri yanlış kişilerin eline geçmeden önce temizlemek.

Ücretsiz olan Identity Finder adlı bu program şu adresten indirebilir ve hassas bilgilerinizi silerek olası bir güvenlik sorunu veya PC'nin çalınmasına karşı kendinizi güven altına alabilirsiniz.Benzer KonularYeni Haberler:
Eski Haberler:

  JP-Bookmark