REY WEB TASARIM EMLAK SİTESİ DEMO

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

ÇALIŞMA SİSTEMİMİZ

EMLAK GİRİŞİ :

Kalalıf Emlak gerek bölgesel, gerekse internet üzerinden yapılan başvurularda, satışa konması istenen emlak ile ilgili gerekli hukuki ve teknik araştırmaları yaparak ön incelemesini tamamlar. Benzer emlakların satılan ve satışta olan değerleri üzerinden, satışa konacak emlağın minimum ve maksimum ederini belirler. Maksimum ederin üzerinde satılması istenen emlaklar satışa sunulmaz. Minimum ederin altında satışa konulması istenen ürünlerde ise mülk sahibi bilgilendirilerek karar kendisine bırakılır.

TEKNİK HAZIRLIKLAR :

Potansiyel alıcıların her türlü sorularına cevap verebilmek üzere, varsa dökümanlar ve teknik veriler arşivlenir. Emlağa ait teknik veriler ve temel ölçülendirmeler yoksa, gerekli bilgiler yerinde toplanarak arşivlenir.

Gerekli görülen her açıdan emlaka ait güncel dijital fotoğraflama çalışması yapılır.

Mevcut durumu görüntülemek için, her bir emlak için özel olarak dijital video çekimi yapılarak VCD formatında arşivlenir.

YAYINLAMA :

Teknik veriler ve fotoğraflar internet üzerinden www.kalaliemlak.net sitemizde yayınlanır. İnternet üzerinden talep eden kullanıcılara istedikleri emlağın VCD 'si kargo ile adreslerine gönderilir.

Ofis ziyaretçilerimiz, zamandan tasarruf etmek istediklerinde ön seçimlerini, fotoğraflar ve VCD' lerden yapabilirler.

REKLAM :

Kalalı Emlak satışa sunduğu emlakları kendi sitesi olan www.kalaliemlak.netadresinde satış gerçekleşene kadar yayınlar. Aynı zamanda www.kalaliemlak.net 'in internet ve diğer basılı yayın organlarında reklam çalışmasını yapar. Satışta olan emlakların, internet üzerindeki diğer kendi sanal mağazalarında tanıtımlarını yapar.

Basılı yayın organlarında satış politikası gereğince satışa sunulmuş emlakların ek reklamlarını gerçekleştirir.

SUNUM - TEŞHİR :

Ön bilgi aktarımları gerçekleşmiş ve son olarak yerinde gösterilmesi gereken emlaklar için randevulaşılan müşteriler, bölge dışından geliyorlarsa, istedikleri konaklamadan geziye her türlü taleplerine yardımcı olunur.

Kalalı Emlak' ın kendi araçları ile gayrimenkul bulunduğu yerde teşhir edilerek ek bilgi ve dökümanlar teslim edilir.

SATIŞ ve RESMİ PROSEDÜRLER :

Alım-satımın kararından sonra gerekli satış işleminin gerçekleşmesi için yapılması gereken resmi prosedür takibinden, güvenli alış veriş sonuçlanana kadar Kalalı Emlak alıcı ve satıcıya nezaret eder.

Yanlış yapılacak işlemlerden dolayı tarafları uyararak sonuçlarını hakkında bilgi verir ve danışman olarak hizmetine devam eder.

ÜCRETLENDİRME :

Kalalı Emlak satışa sunduğu emlaklar için satılsın veya satılmasın, yukarıda bahsi geçen hizmetlerden ötürü alıcıdan ve satıcıdan ayrıca ÜCRET TALEP ETMEZ. Bu çalışmalar Kalalı Emlak' ın standart ÜCRETSİZ hizmetidir.

Sadece satışı gerçekleşen emlaklar için, alıcıdan ve satıcıdan Emlakçılar Odası'nın belirlediği yasal oranda hizmet bedeli alır.

AVANTAJLARINIZ için AVANTAJLAR bölümünü mutlaka okuyunuz

ZİYARETCİ DEFTERİ

ziyaretci

E - BÜLTENE KATIL