Warning: Parameter 3 to botRokZoom() expected to be a reference, value given in /home/sakinnet/public_html/libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136
Joomla 2.5 Online Rezervasyon

Bu yazı 2074. kez sizin tarafınızdan okunuyor.

IWIW megosztásStartlap kedvenchezGoogle könyvjelzőLink megosztása: Del.icio.usTwitterAjánlás a linkter.hu-raAjánlás a vipstart.hu-raFacebookDiggAjánlom a GururaBlogtér ajánlás
(0 oy, ortalama 0 de 5)
Joomla 2.5 Paylaşımları - Joomla 2.5 Bileşen Tanıtım ve Paylaşımları
Yazar Ramazan SAKİN   
Çarşamba, 01 Şubat 2012 20:58

ARTIO Rezervasyon, online rezervasyon ve rezervasyon için evrensel bir Joomla bileşenidir. Rezervasyonu, ay, hafta ve gün düzenleri kullanarak rezervasyon Özetler ile bir veya birden fazla nesneleri sağlar.

Uzantısı, böyle bir otomobil olarak rezervasyon / rezervasyon uygulamaları, (ya da diğer), kiralama, konaklama rezervasyon, tesis rezervasyon (spor, rekreasyon), konferans salonu rezervasyon, vb için ihtiyacı olan endüstrilerin farklı türde kolayca kullanılmak üzere setuped olabilir uyum, hiçbir ekstra kodlama tabi, tüm arka uç yapılandırılabilir.

Özellikleri:

  • Yaptırılabilir nesneleri organizasyon için çok düzeyli bir yapı (örneğin şehir → otel → oda veya tesis → salonu → Playfield)
  • Rezervasyon İzlenme: aylık / haftalık / günlük
  • Birkaç rezervasyon yöntemleri (tam gün, saat tabanlı, önceden tanımlanmış bir zaman aralığı)
  • Yapılandırılabilir fiyatları (farklı zamanlarda / Tarihleri ​​farklı fiyatlar)
  • Nesne tanımları ve özellikleri, resim galerisi
  • Yaptırılabilir ekstralar ve seçenekleri (örneğin, tenis kortu rezervasyon için araba kiralama veya raket seti navigasyon)


Joomla 2.5 Online Rezervasyon -> Buradan İndirebilirsiniz  JP-Bookmark